SKU
2121501
Abstract Product Id
10512
Concrete Product Id
30070

KUN FÅ TILBAGE!

Xtreme S 3000 spare parts kit

Varenummer: 2121501

KUN FÅ TILBAGE!

Spare parts kit for S 3000 assembly stand. · 4 x supporting feet caps · 2 x aluminium clamping shells · 2 x aluminium vices · 4 x M8 x 20 mm bolts ·... Yderligere information

Du er godt på vej til at købe standardmodellen.
Din konfiguration er ikke gemt.
Ønsker du at gøre cykeln til din helt personlige cykel, klik her.

klik her.

Eller ønsker du at fortsætte med at købe standardmodellen?

Specifikationer

Spare parts kit for S 3000 assembly stand.

· 4 x supporting feet caps
· 2 x aluminium clamping shells
· 2 x aluminium vices
· 4 x M8 x 20 mm bolts
· 1 x M8 x 40 mm bolt
· 1 x M6 x 20 mm bolt
· 5 x M8 nuts
· 1 x M6 nut
· 2 x quick release levers with moulded plate
· 1 x plastic cover (Ø 45 mm)
· 1 x plastic cover (Ø 50 mm)
· 1 x washer
· 2 x hex keys

Anmeldelser
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

(0)

Kun brugere, som er logget ind, og som har købt varen, kan lave en anmeldelse. Log ind og skriv din anmeldelse.