Vis produkter
En måneds GRATIS returret Håndbyggede cykler fra Tyskland Dansk kundeservice
dkk
dkk
Kurv
    Rose
    (0)

    Xtreme S 3000 spare parts kit

    artikelfoto
    Xtreme

    Ordrenummer: 2121501

    varianter
    Størrelse
    Standard
    Leveringsoversigt
    8
    149,07 dkk
    Basispris: 0,00 dkk /

    Xtreme S 3000 spare parts kit

    se på prisen

    Produktbeskrivelse

     
     
     

    Spare parts kit for S 3000 assembly stand.

    · 4 x supporting feet caps
    · 2 x aluminium clamping shells
    · 2 x aluminium vices
    · 4 x M8 x 20 mm bolts
    · 1 x M8 x 40 mm bolt
    · 1 x M6 x 20 mm bolt
    · 5 x M8 nuts
    · 1 x M6 nut
    · 2 x quick release levers with moulded plate
    · 1 x plastic cover (Ø 45 mm)
    · 1 x plastic cover (Ø 50 mm)
    · 1 x washer
    · 2 x hex keys

    Produkter fra Xtreme: Værktøj/Vedligeholdelse Produkter fra Xtreme: Værktøj/Vedligeholdelse Arbejdsstand Alle produkter af mærket Xtreme


    vis mere

    Spørgsmål fra kunder

     
     
     
    Har du et spørgsmål til varen?
    {frage_erfolgreich_gesendet}
    {frage_nicht_erfolgreich_gesendet}

    Anmeldelser

    (0)
     
     
     

    Denne vare er endnu ikke blevet anmeldt.

    5 stjerner
    0
    4 stjerner
    0
    3 stjerner
    0
    2 stjerner
    0
    1 stjerne
    0

    Du kan kun anmelde et produkt når du er logged ind og hvis du har købt denne vare. Venligst log ind for at anmelde varen.
    Variant Standard
    standard

    1 tilgængelig

    Variant Standard
    standard

    ikke tilgængelig

    Xtreme S 3000 spare parts kit

    Standard
    standard standard
    Varen er på lager, kun tilgængelig i begrænsede mængder