Vis produkter
En måneds GRATIS returret Håndbyggede cykler fra Tyskland Dansk kundeservice
dkk
dkk
Kurv
    Rose
    (0)

    Xtreme S 1300 spare parts kit

    artikelfoto
    Xtreme

    Ordrenummer: 2121510

    varianter
    Størrelse
    Standard
    Leveringsoversigt
    8
    148,62 dkk
    Basispris: 0,00 dkk /

    Xtreme S 1300 spare parts kit

    se på prisen

    Produktbeskrivelse

     
     
     

    Spare parts kit for S 1300 assembly stand.

    · 4 x supporting feet caps
    · 2 x aluminium clamping shells
    · 2 x aluminium vices
    · 4 x M8 x 20 mm bolts
    · 1 x M8 x 25 mm bolt
    · 1 x M6 x 30 mm bolt
    · 6 x M8 nuts
    · 2 x quick release levers with moulded plate + 1 x washer
    · 1 x plastic cover (Ø 45 mm)
    · 1 x washer
    · 1 x hex key

    Produkter fra Xtreme: Værktøj/Vedligeholdelse Produkter fra Xtreme: Værktøj/Vedligeholdelse Arbejdsstand Alle produkter af mærket Xtreme


    vis mere

    Spørgsmål fra kunder

     
     
     
    Har du et spørgsmål til varen?
    {frage_erfolgreich_gesendet}
    {frage_nicht_erfolgreich_gesendet}

    Anmeldelser

    (0)
     
     
     

    Denne vare er endnu ikke blevet anmeldt.

    5 stjerner
    0
    4 stjerner
    0
    3 stjerner
    0
    2 stjerner
    0
    1 stjerne
    0

    Du kan kun anmelde et produkt når du er logged ind og hvis du har købt denne vare. Venligst log ind for at anmelde varen.
    Variant Standard
    standard

    ikke tilgængelig

    Variant Standard
    standard

    ikke tilgængelig

    Xtreme S 1300 spare parts kit

    Standard
    standard standard
    Varen kan muligvis leveres senere